Rezervace


Rezervovat ubytování si můžete níže v rezervačním formuláři.

Doporučujeme si zvolit nejdříve typ ubytování – kalendář obsazenosti se poté aktualizuje přímo na Váš požadavek!


UPOZORNĚNÍ: ubytování poskytujeme výhradně pro návštěvníky letiště a jejich doprovod (návštěvíky akcí, diváky, piloty…cokoliv spojeného s letištěm). Nejsme klasická ubytovna. Děkujeme za pochopení.

Rezervace je platná v případě, že ji potvrdíme písemně prostřednictvím e-mailu.

Při odeslání rezervace je automaticky vygenerován email o přijetí rezervace ke zpracování. Pokud Vám tento email obratem nepřijde /cca do 15 min/, rezervace nebyla provedena.  Následně rezervaci zpracujeme a přijde Vám druhý email s potvrzením rezervace.

Pro rezervaci nepoužívejte telefonní číslo, neboť co Vám slíbíme po telefonu obratem zapomeneme a pak jsme v řiti my i Vy.

Potvrzená rezervace je platná na daný den – pondělí až pátek do 18 hodin, o víkendu do 17 hodin. Pokud Vám okolnosti neumožní zvládnout včasný příjezd, je možno telefonicky /či sms zprávou/ na tel. čísle 733 555 880 v uvedené lhůtě rezervaci potvrdit. Marným uplynutím termínu nástupu na ubytování se rezervace ruší.

Důvodem je, že některé rezervace zůstaly nevyužity a pak zbytečně blokují možnost ubytování pro naše další kamarády. Organizace ubytování se pak stává nepřehlednou a složitou. Věřím, že provedené změny pochopíte.

Na rezervace se vztahuje aktuálně platný ceník, který naleznete ZDE.

Provedením rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro ubytovací účely.


Legenda ke kalendáři:

ZELENÁ – v daný den není provedena žádná rezervace

ŽLUTÁ – v daný den jsou již provedeny nějaké rezervace, po odeslání požadavku prověříme možnost ubytování

ČERVENÁ – v daný den není již volná kapacita, proveďte rezervaci a my se Vám ozveme nebo  zkuste zavolat na telefonní číslo 733 555 880 . Je možné, že některá rezervace bude v průběhu zrušena a vy bude „náhradníky“ na pokoj.


Errors found in the form

There is a problem with the form, please check and correct the following:

    CENA: 0,00 Kč

    Hlavní informace

    Osobní informace