Aktuality

Informace k letišti – fungování 2020

Zdravím Vás,

na poslední schůzi se všichni shodli na změně způsobu fungování letiště (teoreticky, prakticky se nic nemění :)). Modelářský klub, pobočný spolek, bude v nejbližších dnech předán do rukou mladých nadějných modelářů do Oslavan, kteří budou nadále navštěvovat letiště Czech Heaven tak, jak byli zvyklí a pod Svazem modelářů budou létat soutěže tak, jak byli a jsou zvyklí.

Ostatní, kteří letiště navštěvují, protože většina z nich nelétá závody, ale jen jako koníček, odhlasovalo se, že areál Czech Heaven budou využívat z pozice pronájmu plochy od majitele, firmy Czech Heaven s.r.o. Na fungování se nic prakticky nemění. Klub změní sídlo, obsazení a bude si dál žít svým životem. My budeme dál létat a radovat se, jako doposud 🙂 Prosím, zařiďte si, pokud nemáte, odpovídající pojistky, je to pro vaše dobro. (pokud bude potřeba poradit, nebojte se zeptat :)).

Pokud máte zájem nadále navštěvovat letiště, pravděpodobně jsem Vám zaslala zálohovou fakturu za létání na rok 2020, kterou můžete zaplatit do konce března. Pokud Vám nepřišla, nemám na Vás pravděpodobně email, prosím, připomeňte se, jinak se budu snažit jej zjistit 🙂 Pokud chcete začít, rádi Vás uvidíme!

Setkání uskutečníme v dohledné době a dořešíme loňské brigády a potřesem pravicí s přáním úspěšného letošního roku 🙂

Všechny dotazy ráda zodpovím a těším se!

 

Za Czech Heaven, Katka