Klub CzechHeaven

Počátky modelářského klubu sahají až do 80. let. Dlouhá léta pracoval pod SVAZARMem ČSSR. Později se jednalo o volné sdružení leteckých modelářů v rámci oficiálně neregistrovaného provozu. Po revoluci se opět kolektiv dal dohromady, registroval se pod Svazem modelářů České republiky (SMČR) a začal rozvíjet širší aktivity v modelářském sportu. To vyvrcholilo společným projektem RC model klubu Brno a Ivančického klubu a vzniklo modelářské letiště Czech Heaven.

V současné době užívá letiště jak RC model klub Brno, tak partnerský klub v Ivančicích, který nese stejné jméno jako letiště Czech Heaven. Pořádání akcí na letišti je výsledkem spolupráce těchto dvou klubů.

Uživatelé (piloti), kteří nejsou členy těchto modelářských klubů, mohou areál letiště Czech Heaven využívat za podobných podmínek jako členové. Členství v klubu však dává lepší podmínky pro užívání letiště i jeho zázemí.

Každý, kdo je členem klubu – tedy zároveň i registrovaným členem SMČR – získává navíc pojištění, které významně snižuje rizika spojené s provozem leteckých modelů (více info – odkaz na SMČR). Pokud si pilot uhradí pouze létání na letišti Czech Heaven nese plnou zodpovědnost za škody, které svým chováním způsobí.

INFORMACE PRO PLATBU ČLENSKÝCH POPLATKŮ:

Variabilní symbol pro platbu: číslo členské karty Czech Heaven
Číslo účtu pro platbu: 4200220380/6800
Popis: Jméno a příjmení
Platba na aktuální rok vždy do 31.3. (možnost i individuálního plánu).
Chcete – li se stát členem klubu, stačí vyplnit formulář níže a my se Vám ozveme:

Registrace do klubu

Pozice: Pilot
Jméno:
Příjmení:
Ulice:
Město/Obec:
PSČ:
Datum narození:
Email:
Telefon:
Preferuji komunikaci: Email Telefon
Všechny údaje jsou povinné.