NOVINKY

17. února 2022

Rezervace ubytování ME historických modelů

Po domluvě s pořadatelem akce ME historických modelů je prozatím pozastavena možnost rezervace ubytování do 1.3.2022. Během této doby budou vzneseny požadavky na ubytování pro pořadatele a následné volné kapacity budou zpřístupněny v systému k rezervaci.  Děkujeme. 

16. února 2022

Přístupový systém Czech Heaven

V létě 2021 došlo zásahem blesku k přepětí v síti na letišti a poškodil se přístupový systém (čtečky na vstupní karty). Bohužel nebylo možné, vzhledem ke stáří systému, jej nahradit kus za kus a muselo dojít k mechanické výměně čteček a všech komponent. Může se Vám stát, že Vám nebude klubová karta fungovat. Pokud se tak stane, prosíme, dejte nám vědět emailem na info@czechheaven.cz a pošleme instrukce. Následně tento problém ovlivnil i webkameru, na zpřístupnění pracujeme. 

Děkujeme za pochopení.  

3. února 2022

Ubytování na letišti v roce 2022

Připravili jsme pro Vás nový rezervační systém. 

Rezervaci vyplníte. Následně Vám bude zaslána zálohová faktura se splatností 1 den. Po úhradě Vám bude zasláno potvrzení o rezervaci. Rádi bychom opět obnovili i možnost uhradit kartou, bohužel z důvodu COVIDu nám nebyla tato možnost ze strany platební brány zpřístupněna. Snažíme se nadále, snad se to brzy podaří. Děkujeme. 

3. února 2022

Nové webové stránky

Na rok 2022 jsme pro vás připravili i nové webové stránky. Naším cílem bylo osvěžit vzhled stránek a zlepšit přehlednost pro nové návštěvníky. Pro modeláře i piloty zůstávají známé sekce o letišti, počasí a webkamera. Nechybí seznam připravovaných akcí.